Ana Sayfa
25 Aralık 2017 ( 8223 izlenme )
Reklamlar

60 Kilo Birden Zayıflayan Kadın.....

Size nasıl 60 kilo verdiğimi anlatmadan evvel, kişisel "aşırı kilo hesaplayıcısını" kullanmanızı öneriyorum. Sisteme bilgilerinizi girdikten sonra, aşağıda tarif edilen yöntemi kullanarak arzu ettiğiniz kiloya ulaşmak için kaç güne ihtiyacınız olacağını görebiliyorsunuz. Bu yöntem yaştan bağımsız olarak hem erkekler, hem de kadınlar için uygundur.Herkesin hedefi farklı olabilir. Tanrı bazı insanlara ince bel veriyor, bazılarına ise bolca kilo. Ancak Tanrı bize her şeyi değiştirme şansını da sunuyor. Size bir hikaye anlatmak istiyorum. Bu benim hikayem.

Kendimi bildim bileli, anaokulu zamanından bu yana tombul biriydim. Buna rağmen çok önemli bir üniversiteye girmeyi başardım. Aslında bu şekilde olmak ve erkeklere tutabilecekleri bir şeyler sunabilmek beni hiç rahatsız etmiyordu. Bu, çoğu erkeğin hoşuna gidiyordu. 19 yaşındayken bir sınıf arkadaşımla evlendim ve bir sene sonra da çocuk sahibi olduk. Hamilelik beni çok etkiledi. Vücudum fermente edilmiş maya gibi büyümeye başladı. Bunun sonucunda 100 kiloya kadar çıktım. Diğer bir deyişle, başlangıç kilomdan 25 kilo daha ağırdım.

Ardından çocuk emzirme dönemi başladı ve daha sonra da bir çocuk sahibi daha olduğum için bu sıkıntı son bulmadı. Bir senede nasıl 20 kilo daha aldığımı fark etmedim bile. Aşırı kilolar beraberinde farklı sıkıntıları da getirdi. En ufak fiziksel egzersizde nefes nefese kalıyordum, sürekli olarak tansiyonum çıkıyordu ve kalbimde kısa süreli ağrılar hissediyordum. Bütün bunlar daha 21 yaşındayken başıma geliyordu. Bu tam bir karabasandı!

Bu sorunla bir sene boyunca ilgilenmediğim için, üniversiteye döndüğümde artık domates değil, tam bir inek olmuştum. Yemeğin benim hayatımda ne kadar önemli bir yer edindiğini fark etmemiştim bile. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artık sadece açlığı bastırma görevi görmüyordu, benim için en önemli şeyler haline gelmişlerdi. Bunlar benim için en zevkli ve arzu ettiğim alışkanlıklar haline gelmişti.


Bu durumla savaşmaya çalıştım. Neredeyse yemek yemeği tamamen kestim. Bunun sonucunda zayıflamaya başladım. Ancak sürekli olarak yemeği düşünüyordum. Açlık beni adeta bir hayvana dönüştürmüştü! Öncesinde ufak bir domuzcuğa benziyordum. Şimdiyse ruhum bir domuz gibiydi, sürekli olarak tıkınmayı düşünüyordum! Büyük bir çaba göstererek 105 kiloya zayıflamayı başardım.


DEVAMI SONRAKİ YAZIMIZDA.....

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dedim Sana Sevme Onu.... ilginç bir evlenme teklifi ... Irak lı kızların Muhteşem Oyunu Sahibine kızan kedinin intikamı :)