Ana Sayfa
01 Ağustos 2019 ( 1790 izlenme )
Reklamlar

Eşi İle Markette Alışveriş Yapan Ka-dın Tişörtünün Arkasında..

Eşi İle Markette Alışveriş Yapan Ka-dın Tişörtünün Arkasında..Kocaeli’de, markette alışveriş yapan 27 yaşındaki ka-dın tişörtünün arkasında ıslaklık hissetti.

Kocaeli’nin Başiskele ilçesindeki alışveriş merkezindeki markette alışveriş yapan H.S. (27) adlı ka-dının arkasında mas-ür-basyon yaptığı öne sürülen kişinin

yakalanması için çalışma başlatıldı. Si-nir krizi geçirip, üzerindeki tişörtü yırtan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi.TİŞÖRTÜNÜN ARKASINDA ISLAKLIK HİSSETTİ

Olay, önceki akşam Başiskele ilçesi Ovacık Mahallesi’ndeki alışveriş merkezinde meydana geldi. Alışveriş merkezindeki markete giden H.S. ile eşi V.S., ayrı reyonlara bakmaya başladı. Mutfak eşyalarına bakan H.S., bir süre sonra tişörtünün arkasında bir ıslaklık hissetti.

EŞİYLE, KAMERA ODASINA GİTTİ H.S. eli ile tişörtünü kontrol ettiğinde bir sıvı olduğunu gördü. H.S. eşinin yanına gitti. H.S. ve eşi V.S., daha sonra marketin güvenlik görevlileriyle birlikte kamera odasına gitti.

İĞ-RENÇ OLAY ORTAYA ÇIKTI Görüntüler izlendiğinde ka-dının arkasında dolaşan bir kişinin mas-t-r- basyon yaptığı görüldü.

Sİ-NİR KRİZİ GEÇİRDİ, TİŞÖRTÜNÜ YIR-TTI Görüntüleri izleyince si-nir krizi geçiren, üzerindeki tişörtü yır-tan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi. H.S. daha sonra po-lis merkezine giderek şikayette bulundu.

Polise şikayette bulunan H.S., bu kişinin arkasında sağa sola gittiğini, ancak yanına yaklaştığını fark etmediğini söyledi. H.S., incelenmek üzere tişörtü polise teslim etti. Güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Araç Sahipleri Bu Haber Sizi İlgilendiriyor ! ARABASI OLAN HERKESİ İLGİLENDİRİYOR ! BÜYÜK İNDİRİM TÜM HAKİMLERE OKUTULMALI Çok Şaşıracaksın...