Ana Sayfa
09 Eylül 2018 ( 722 izlenme )
Reklamlar

Görülmemiş olay! Teşekkür beklerken ifadeye çağrıldı, 'Bin Pişmanım'

Karabük'te, yolda bulduğu cep telefonunu sahibi olan şirket müdürüne teslim eden esnaf İlkay Acar (43), teşekkür beklerken ifadeye çağrılınca, 'bulduğuma bin pişmanım' dedi.

Karabük kent merkezinde mobilya satışı yapan İlkay Acar, Yenişehir Mahallesi'nde yeğenleriyle gezdiği sırada yolda kenarı kırık cep telefonu buldu. Yakındaki özel bir güvenlik görevlisine durumu anlattıktan sonra kendisine ulaşılabilmesi için kartvizitini bırakan İlkay Acar, mobilya mağazasına gitti. Burada çalışanlarıyla oturduğu sırada rastgele girdiği şifre ile tuş kilidi açılan telefonda 2 cevapsız arama gören İlkay Acar şöyle dedi:
"Cevapsız aramayı aradığımda açan kişi, telefonun ve hattının özel bir şirkette çalışan eniştesine ait olduğunu söyledi. Şirket müdürünü tanıdığım için şirkete ait telefonu gidip ona teslim ettim. Bana 'Böyle arkadaşlar kaldı mı? Yarın arkadaşları teşekkür için sizi arattıracağım' dedi. Bende 'Aile terbiyesi aldığımız için böyle şeylere önem gösteririz' tamam müdürüm dedim ve çıktım.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asgari ücreti 2 bin 260 lira yaptılar Kadın Canlı TV'de Olduğunu Unuttu... NEREDESIN NERDE Araç Sahipleri Bu Haber Sizi İlgilendiriyor !