İŞTE ADALET BU ! 1 KADINA T*C*VÜZ EDEN 4 ERKEK TATBİKAT SIRASINDA POLİS TARAFINDAN

500 izlenme09 Ocak 2020
Reklamlar
Hindistan polisinin Haydarabad kentinde geçen hafta bir veteriner kadına te-ca-vüz edip sonra ya-karak ö-ldürmekle su-çlanan dört erkeği ta-tbikat sırasında a-teş a-çarak ö-ldürdü.Hindistan polisinin Haydarabad kentinde geçen hafta bir veteriner kadına te-ca-vüz edip sonra ya-karak ö-ldürmekle su-çlanan dört erkeği ta-tbikat sırasında a-teş a-çarak ö-ldürdü.Hindistan polisinin Haydarabad kentinde geçen hafta bir veteriner kadına t-eca-vüz edip sonra ya-karak ö-ldürmekle su-çlanan dört erkeği ta-tbikat sırasında ateş a-çarak ö-ldürmesi, bir yandan sevinç gösterilerine yol açarken diğer yandan insan hakları ö-rgütleri tarafından so-rgulandı.K-arakolda g-özaltında t-utulan te-cavüz ve c-nayet za-nlıları, Cuma sabahın erken saatlerinde ci-nayeti nasıl işlediklerini göstermeleri için p-olis tarafından o-lay yerine t-atbikata gö-türülmüştüBBC’ye konuşan emniyet yetkilileri, z-anlıların orada p-olislerin s-ilahlarını alıp k-açmaya t-eşebbüs ettiklerini, polisin bunun üzerine a-teş açtığını söyledi. O-layda iki polisin de y-aralandığı açıklandı.

Te-cavüze uğrayıp sonra ö-ld-ürülen 27 yaşındaki kadının y-akılmış ce-s-e-dinin geçen hafta Perşembe günü bulunması, ülke genelinde, polisi de hedef alan ö-fkeli p-rotesto g-österilerine yol a-çmıştı.

Bu sabah z-a-nlıların v-u-rulmasından sonra BBC’ye konuşan ö-ld-ü-rülen kadının annesi, “Adalet yerini buldu. Kızımın r-uhu şimdi h-uzur buldu. A-dalet u-mudum yoktu. Hiç bir kadın benim kızımın başına gelenlerle karşılaşmamalı” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şok Oldum... :) Ben Yarime Diyemedim... Öldüğü İddia Edilen Cüneyt Arkın'ın Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Geldi! Dedikodu Duyunca Kızlar....

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dekolteli kızların sıradışı Oyunu...
{}