Ana Sayfa
01 Ocak 2018 ( 10368 izlenme )
Reklamlar

İşte Dünyanın en büyük yılanı!

Boyu neredeyse bir futbol sahası kadar olan Canavar bir yılan.Geçmiş yıllarda helekoptere saldırmaya çalışırken fotoğrafı çekildi. Bu canavar yılanın ne kadar büyük olduğu ise derinlemesine bir analiz sonucunda anlaşıldı. Tüm insanlık tarihi boyunca büyük yılanlar hakkında pek çok efsane ve söylence vardı.Bunlar bulunan bazı fosiller ve çizimlerce de desteklendi. Güvenilir tanıklar ve bazen 3. Şahıslar ile bazı fotoğraflar günümüzde de bu varlıkların olabileceği konusunda şüphe uyandırdı.

1959 yılında Afrikada . Bir helikopter görevini tamamladıktan sonra hava üssüne giden yolda .Albay garip bir kitleyi yılana benzeterek şaşırdı.Arazi boyunca onun yolu sardığını görünce onu daha iyi görebilmek adına daireler çizmeye başladı.Helikopterin içindeki mürettebattan biri fotoğraf çekmek için hamle yaptı .o yükseklikte yaklaşık 500 feet uzunluğunda görülen Canavar dev yılan ise izlendiğini anladı. Ve geri çekilir gibi toplanmaya başladı.ve helikoptere doğru birkaç defa uzanarak hamle yaptı. Tecrübeli pilot Albay ise bu sırada yükseldi. Bu canavar dev yılanı bulunduğu yerdeki haliyle 50 feet uzunluğunda belki daha fazla olabileceğini söyledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Güzel sesi var... Çin'deki Hijyen Standardı Sorununu Gözler Önüne Seren Acayip Manzaralar Babun Yavru Ceylan 'ı çita avından böyle kurtardı. Süper bir Şaka.... :)