Ana Sayfa
06 Ocak 2019 ( 50246 izlenme )
Reklamlar

KAN DONDURAN ŞOK GÖRÜNTÜLER...

KAN DONDURAN ŞOK GÖRÜNTÜLER...

ANNESİNİN BAKICISINDAN ŞÜPHELENİP ODASINA GİZLİ KAMERA YERLEŞTİRDİ! GÖRÜNTÜLERİ İZLEYİNCE BAYGINLIK GEÇİRDİ.

Anneannem huzurevine yerleştirildiğinde henüz çocuktum. Üstelik hastaydı ve sayılı günleri kalmıştı. Anneannemi her zaman çok sevdim. Annem veya babam onu uyandırmadığında hemen yanına yatar ve onu uyandırırdım. Bana her zaman aslında uyumuyor olduğunu söylerdi.
Muhtemelen beni üzmek istemezdi. Onun ne kadar anlayışlı olduğunu bilirdim. Ailemizin yaşlı bireylerini asla göz ardı etmemeliyiz. Az sonra okuyacaklarınız ve izleyeceklerinizden ders almalısınız. Anneannem huzurevine taşındığında, eskiden kendi başına yapabildiği şeyler için şimdi başkalarından yardım alması hiç hoşuna gitmiyordu. Bazı şeyleri kendi başına yapamadığından dolayı utanıyordu.
Bez kullanmak da onu utandıran gerçeklerden biriydi. Daha önce huzurevindeki acımasız bakıcıya dair bir haber yapmıştık. Ancak bu seferki daha da kötü. Camille, Alzheimer hastası annesi Helen için kılı kırk yararak harika bir huzurevi buldu. En azından o öyle zannediyordu. Camille bir süre sonra huzurevinin hizmetlerinden kuşku etmeye başladı. Annesinin gözünde de morluklar vardı. Hemen odasına gizli kamera yerleştirdi.
Camille daha sonra acımasız gerçeği öğrendi. Gizli kamera yerleştirmiş olsa da kuşkularının yersiz olmasını diliyordu. Gizli kamera görüntülerini izledikten sonra huzurevi bakıcısının annesine nasıl davrandığını gördü.Görüntülerin bir karesinde bakıcılardan biri kadının koktuğunu belirtecek türden hareketler yapıyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AŞK ENGEL TANIMAZ... SONUNA KADAR İZLEMELİSİN.... Adam Kıza Öyle bişey yaptı ki... :) Sen beni sevseydin arar bulurdun..