Ana Sayfa
01 Ocak 2019 ( 3336 izlenme )
Reklamlar

Peki kim Bu ünlü....

Onlar Eskiden Aşıklardı

Onlar Eskiden Aşıklardı Eskiden aşıklardı Şimdi artık her ikisi de yollarını çoktan ayırıp başka hayatlar kurmuş olsa da gösteri dünyasının hep iyilikle hatırlanan aşıkları onlar. Peki ya diğerleri?


İşte gösteri dünyasının ünlülerinin artık tarihe karışan ama hafızalara kazınan gönül ilişkileri. Bakın bir zamanlar kim kime aşıktı, kimin kalbi kimin için çarpıyordu. 1970’li yıllarda Yeşilçam’da altın çağlarını yaşayan eski eşler 

Suna Yıldızoğlu ve Kayhan Yıldızoğlu arasındaki dostluk geçip giden yıllara da meydan okuyor. Yıldızoğlu, 1976 ile 1978 yılları arasında evli kaldığı Kayhan Yıldızoğlu ile önceki gün buluştu. Kayhan Yıldızoğlu’na bu buluşmada kızı ile torunu da eşlik etti. Suna Yıldızoğlu, eski eşiyle gerçekleştirdiği bu buluşmada çekilen bir pozlarını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Gerçek adı Sonya Eady olan Suna Yıldızoğlu, 1974 yılında Türkiye’ye yerleşti. İki yıl sonra Kayhan Yıldızoğlu ile evlendi ve adını da Suna olarak değiştirdi. Soyadı ise ünlü oyuncudan boşandıktan sonra bile aynı kaldı. Yıldızoğlu çifti evliliklerini iki yılda sonlandırsa da dostlukları bitmedi.

Suna Yıldızoğlu, bir dönem de Çetin Alp ile yaşadığı aşkla konuşuldu. Daha sonra İngiltere’ye döndü ve Dudley Allen ile evlendi. Türkiye’de oyunculuk kariyeri yapan kızı Yasemin Kay Allen bu evlilikten dünyaya geldi.Suna Yıldızoğlu, İngiliz eşinden boşandıktan sonra döndüğü Türkiye’ye yaşamını sürdürüyor.

Hande Ataizi ve Fikret Kuşkan gençlik yıllarında sevgiliydi. Ataizi bir röportajında “İlk tanıştığım insandı, ilk deneyimimi de onunla yaşadım” diyerek en özel ayrıntıları da dile getirmişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Belgesi olmayanlar yararlanamayacak Ben Yarime Diyemedim... Kayseri'de çekilen bir video sosyal medyanın gündemine oturdu. Çarparak Uçuruma Yuvarlayıp Öldüren Zanlı Yakalandı