Ana Sayfa
02 Haziran 2019 ( 424 izlenme )
Reklamlar

T-ıkalı Damarları A-çan Doğal Tarif

T-ıkalı Damarları A-çan Doğal Tarif

Damarlarınız vücudunuzun otoyolları gibi görev yapar. Herhangi bir tıkanıklık tüm dolaşım sisteminde sorunlara yol açabilir. Özellikle de bu tıkanıklık kalbiniz -ve çevresinde mey*dana geldiyse. Sağlıklı beslenmek zaman zaman oldukça zor olabiliyor. A*ncak çoğu zaman biz her ne kadar dikka*t etsek de, fark etmeden tükettiğimiz zararlı maddeler ne yazık ki zaman içerisinde damarların tıkanmasına ve kan akışının yavaşlamasına sebep olur.

Bunun yanında, eğer aktif bir yaşantınız yoksa ve yeterince su tüketmiyorsanız, kanınız da norma*lde olması gerekenden koyulaşab*ilir ve bu durumda çeşitli sorunlara sebep olur. Size vereceğimiz bu tarif sayesinde siz de kolaylıkla damarlarınızı temizleyecek ve sağlıklı bir yaşam süreceksiniz.
Malzemeler
8 diş sarımsak
4 – 5 cm lik bir parça zencefil
3 litre su
8 limon
Hazırlanışı
Limonları güzelce dilimleyin ve ardından limon dışındaki diğer tüm malzemeleri hafif koyu bir kıvam elde edinceye kadar blender da karıştırın. Karışımı bir tencereye alın ve karıştırarak kaynatın. Ardından şişeleyip yemeklerden 2 saat önce tüketin. Düzenli egzersiz ile birleştirildiğinde, sonuçlara inanamayacaksınız.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MSB: İdlib'de 4 asker şehit oldu, 9 asker yaralandı Karısından boşanmak isteyen adam, hayatının şokunu yaşadı, işte o hadise… Bu Karelerden Bir Saniye Sonrasında... Erkeklerin Kafası En çok neye çalışır...