Ana Sayfa
16 Şubat 2018 ( 27763 izlenme )
Reklamlar

Telefonunu Bakıma Verdi, Kocasıyla Çekildiği Özel Fotoğraflar Ele Geçirildi

İstanbul Mecidiyeköy’de genç kadının, cep telefonuna ekran koruyucu takması için verdiği telefonu yazılımla ele geçirildi. Sapık telefoncu, genç kadını kocasıyla çekildiği özel fotoğraflarıyla tehdit etti.

Bir çocuk annesi genç kadının özel görüntülerinin bulunduğu cihazı seyyar bir telefoncuya bıraktı ve o günden sonra hayatının kabusunu yaşadı. Telefonunda bazı hareketlenmeler hissettiğini durup dururken telefonun ışığının açıldığını söyleyen genç kadın “telefonla konuşurken arkadan bip sesi geliyordu. En sonunda da telefonumun pili şişti” dedi. Telefonundaki tuhaflıklarını geçmemesi üzerine başka bir telefoncuya giden kadın öğrendikleriyle şok oldu. Çünkü telefonu başka bir telefoncu tarafından sanal takipteydi.
“HER ŞEYİ ELE GEÇİRDİ”

Genç kadın başına gelenleri anlatırken “Bana ait olan görüntüleri bir şekilde alıp onunla arkadaşlık kurmadığım, birlikte olmadığım için bana bunlarla şantaj yaptı… Dedi ki seni mahvederim, görüntülerini internete sızdırırım. Korsan yazılım yüklüyor içine, WhatsApp’ımı da kopyalıyor. Ondan sonra da telefonlarımı resimlerimi her şeyi ele geçiriyor bu programla. ” şeklinde konuştu.

“TELEFONUMDA NORMAL OLAMAYAN GÖRÜNTÜLER VARDI”

Genç kadının telefonunu ele geçiren zanlı “Benimle konuşmazsan seni mahvederim… Görüntülerin artık bende internete yüklerim hepsini ona göre…” şeklinde mesajlar atarak şantaj yaptı. Genç kadının telefonunda olan resimler için “normal olmayan görüntüler de vardı. Kullanamayacağınız eşinizle birlikte olduğunuz farklı görüntüleriniz vardır yani ki onlar vardı.” ifadelerini kullandı.

Yapılan şikayetin ardından genç kadının telefonunu ele geçiren zanlı “özel hayatı ihlal, şantaj ve tehdit” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kızın Adama Yaptığı şakaya çok güleceksin. :) İzmir ve Manisa’da korkutan deprem! (27 Ocak 2019 Pazar son depremler) Kayseri'de silahlı saldırıya uğrayan polis memuru ağır yaralandı. Menfaat Dünyası olmuş bu Dünya.