Ana Sayfa
28 Ocak 2020 ( 455 izlenme )
Reklamlar

Tv 8 Ekranlarında Elazığ ve Malatya halkı için yardım Toplayan Acun ılıcalı Süleyman Soylu’dan

Tv 8 Ekranlarında Elazığ ve Malatya halkı için yardım Toplayan Acun ılıcalı Süleyman Soylu’dan tepki çeken bir istekte bulundu Elazığ’daki depremzedeler için 73 milyon TL toplayan Acun Ilıcalı’nın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yönelik ifadeleri tepki çekti.

Türkiye, cuma günü yaşanan 6.8 büyüklüğündeki Elazığ depreminden sonra, depremzedelere yardım için tek yürek oldu. Acun Ilıcalı da önceki akşam TV8’de canlı yayında bir yardım kampanyası başlattı. Çok sayıda ünlü ve zengin ismin yanı sıra birçok vatandaş da kampanyaya katıldı.


Acun Ilıcalı’nın, Elazığ depremi nedeniyle zarar gören vatandaşlar için başlattığı yardım kampanyasında 73 milyon TL bağış toplandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da 20 bin TL’lik bir bağışta bulundu. Canlı yayına bağlanan Soylu, “Kampanyadan sadece ben değil, sayın Cumhurbaşkanımız da memnun. Sizlere selamları var” dedi.

“Depremzedeler için kullanılsın”

Telefon bağlantısının sonunda ise Ilıcalı, Bakan Soylu’dan tepki çeken bir ricada bulundu. Ilıcalı, “Sizden de bir ricam var. Bu akşam ki kampanyadaki önemli miktarı, ki sizin bazı şeyleri yapacağınızdan asla bir şüphem yok ama, depremzedelerin şartlarının daha iyi olmasına kullanılmasını rica ediyoruz” dedi. Ilıcalı’nın, deprem için ayrılan paraların yerine kullanılmadığı iması taşıyan bu sözleri sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

Sosyal Medyada Yorum Yapan Kişiler "Devlet Nereye Harcayak ki " bu ve Benzeri tepkilerle Bakana bu şekilde istekte bulunulmasını yadırgadıklarını dile getirdiler.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tek kelime ile muhteşem.. HARIKA... Kırmızılı Kızın Sıra dışı oyunu.... Artık ceyran bedava...